میهمان گرامی خوش آمدید
برای ورود اینجارا کلیک کنید!

Get Adobe Flash player

معرفی شرکت هواپیماسازان بهنام گستر


شرکت هواپیماسازان بهنام گستر از سال  1382 فعّالیّت خود را در راستای ترویج فرهنگ هوانوردی شروع نموده و در سال 1386 این شرکت ثبت گردید. در سال 1387 به عضویت اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران با شماره عضویت 41 درآمد و همچنین در سال 1388 موفق به اخذ پروانه فعالیت از اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران و اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران گردید.


در سال 89 با هدف ترویج فرهنگ هوانوردی به پژوهش سراها و مدارس سطح شهر تهران را به سازمان آموزش و پرورش ارائه و هم اکنون در حال اجرا می باشد.


شرکت هواپیماسازان بهنام گستر اولین شرکتی می باشد که آموزش ساخت و پرواز انواع هواپیمای کنترلی در سطح عمومی را برگزار می نماید و تولیدات شرکت در سطح ایران برای عموم علاقمندان ارسال می گردد. همچنین انواع تولیدات هواپیمای قابل پرواز ساده و ارزان، در سطح مدارس تهران و شهرستانها آموزش داده  می شود.


فروشگاه شرکت نیز لوازم و تجهیزات مرتبط با آموزش و ساخت انواع هاورکرافت، بالن، کشتی هوایی و انواع گلایدر که در مسابقات دانش آموزی برگزارمی گردد را تأمین می نماید.


آمار سایت

درباره ی ما


شرکت هواپیماسازان بهنام گستر تولید کننده و فروشنده انواع هواپیما و هلیکوپتر رادیو کنترل و همچنین جزوات و کیت های آموزشی ساخت هواپیما و هلیکوپتر مدل می باشد.

برگزاری کارگاه های آموزشی برای سنین مختلف و به خصوص دانش آموزان از جمله فعالیت های این شرکت است.

تماس با ما


برای تماس با می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید :

ایمیل شرکت : hsbg.shop@gmail.com

تلفن شرکت :

تلفن همراه : 09190383086

وبسایت : www.hsbg.ir


آموزش از راه دور!

تفاوتی ندارد که در کجا هستید!

 در محل کار ، دانشگاه ، سفر و ... فقط با ورود به سایت ما و پرداخت هزینه جزوات و کارگاه های آموزشی

از مطالب آن استفاده نمایید.